Dal Öğütme Makineleri, Traktör Arkası Dal Öğütme Makineleri

TDO-700 TRAKTÖR ARKASI DAL ÖĞÜTME MAKİNESİ

TDO-700 Traktör Arkası Dal Öğütme Makinesi

TDO-700

TRAKTÖR ARKASI DAL ÖĞÜTME MAKİNESİ

TDO-700 Traktör Arkası Dal Öğütme Makinesi

360° Hareket Açılı Baca Sistemi

Max. 13 Cm

3 Adet Bilenebilir / 1 Adet Sabit Bilenebilir Bıçak

Ağırlık: 625 Kg

Min. 35Hp Traktör Gücü

 • Model : TDO-700
 • Minimum Traktör Gücü : 45 HP
 • Bıçak Sayısı : 3 Adet bilenebilir / 1 Adet sabit bilenebilir
 • Kapasite : Max. 13 Cm
 • Besleme : Hidrolik Hız Kontrollü Sürücülü Sistem
 • Bunker Girişi : (H)65 / (L)90 Cm
 • Boşaltma Sistemi : 360° Dönebilen katlanabilir / 1 Adet sabit bilenebilir
 • Tekerlekler : Yok
 • En x Boy x Yükseklik : 122 X 195 X 165 Cm
 • Ağırlık : 625 Kg
 • Garanti : 2 Yıl
AYDINMAKSAN
Ürün Açıklaması

AYDINMAKSAN Traktör Arkası Dal Öğütme Makinamız Toplanan budanmış ağaç dalları, yaprakları, çim-çayır, çırpı gibi atıkları ufak parçalara ayırarak yonga haline gelmesine olanak sağlar. AYDINMAKSAN Traktör Arkası Dal Öğütme/Parçalama sayesinde Bitkisel atıkların öğütülmesi ile elde edilen ürünler 3-4 ay bekletilip fermantasyona uğratılarak toprak yüzeyine yayılmaya hazır hale gelir. Topraktaki mikro organizmaların canlılığı koruyan toprak neminin muhafazasına, erozyonun ve hastalıkların önlenmesini sağlayan protein değeri yüksek bu organik gübrenin verim ve artış sağlamasının yanında çevrenin zirai atıklardan temizlenmesi, doğanın kirlenmesinin önlenmesi gibi önemli faydaları vardır. Dallarınızın Cinsi Ne Olursa olsun sertlik yumuşaklık yaş kuru vb. önemli değildir. 13 cm Çap’a kadar tüm cins dalları rahatça öğütebilir kompost gübresi kalorifer yakıtı çiftliklerde hayvan altlığı olarak kullanabilirsiniz.

AYDINMAKSAN TDO-700 Ağaç öğütücü diskli dal parçalayıcı 13 cm çapında dalları talaş haline getirmek için dizayn edilmiştir. Hidrolik sürücülü besleme sistemi sayesinde parçalanmak istenen dalların kalınlıklarına göre hız ayarı yapılabilmekte aynı zamanda dalların makineye Beslenmesi sırasında sürücü topunun dönüş yönü ve anlık duruş kabiliyeti bulunmaktadır, bu sayede traktörünüzü yormadan maksimum çapta öğütme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda sürücü topun anlık durdurulabilir olması iş güvenliği açısından avantaj sağlamaktadır. Çıkış bacası, talaşı doğru istikamete yönlendirmek için 360° döndürülebilmektedir. Taşıma esnasında katlanabililmektedir. Öğütücüye güç traktör PTO şaftından iletilir ,45hp ve üstü traktör ile çalıştırılır. OPSİYONEL olarak TDO-700 NS ( NO STRESS) modelimizde üzerinde bulunan otomasyon kontrollü hidrolik sistemi ile öğütme çapını 17 cm ‘ye kadar arttırabilirken, traktörünüzün sırtlanmak zorunda kaldığı iş yükünde bir artış yaşanmamaktadır.

Ürün Kataloğu

TDO-700 Videolar

TEKLİF AL

Detaylı ürün ve fiyat bilgisi almak için talep formu doldurup gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza ulaşacaktır

ÜRÜNÜ PAYLAŞ

Benzer Ürünler

Benzer Ürünler

Benzer Ürünler